iphone galaxy accessories


מדריך וידאו – הדבקת מגן מסך Wrapsol לאייפון 4, מבחן ריסוק מדבקת Wrapsol לאייפון 4

Posted by: admin  /  Category: כללי

לאחר שמגן מסך Wrapsol נהיה זמין לרכישה באתר זה להיט במחיר הכי זול בארץ החלטנו לפנק אתכם בסרטוני וידאו של מדריכים עבור מגני מסך ה-Wrapsol.

תוכלו להנות ממדריך וידאו של הדבקת מגן מסך Wrapsol  לאייפון 4, הדבקת מגן מסך Wrapsol  לאייפד 3 / האייפד החדש, מבחן ריסוק של מדבקת ה-Wrapsol לאייפון 4 ומעוד סרטון המראה התעללות כללית במדבקת Wrapsol אשר מולבשת על אייפון 4 ושורדת את הכל.

הדבקת מגן מסך Wrapsol  לאייפון 4 :

הדבקת מגן מסך Wrapsol  לאייפד 3 / האייפד החדש :

מבחן ריסוק של מדבקת ה-Wrapsol לאייפון 4:

מגן מסך / כיסוי / מדבקת ראפסול :

 

לסקירה של מגן מסך Wrapsol

לסרטונים נוספים בקרו בערוץ ה-YouTube של זה להיט

 

הטאבלט של מיקרוסופט ה-Surface יושק ב-26 באוטקובר

Posted by: admin  /  Category: כללי

מיקרוסופט הכריזו שהטאבלט החדש שלהם ה-Surface יושק ב-26 באוטקובר ביחד עם מערכת החלונות החדשה שלהם Windows 8.

הטאבלט של מיקרוסופט הוכרז לפני כחודש וחצי ומיקרוסופט ומיקרוספוט הציגו את הטאבלט שלהם כאחד שיהווה תחרות למחשבי ה-PC.

הטאבלט יושק בסוף אוקטובר שזהו תאריך קרוב להשקה של האייפד מיני במידה ואפל באמת יבחרו להשיק אותו ואז אנו צפויים לראות מלחמה רצינית בין הנקסוס 7, האייפד מיני וה-Surface של מיקרוסופט.

בעקרון ה-Surface יהיה כנראה בעל תג מחיר גבוה ויתקשה להתחרות בנקסוס 7 והאייפד מיני  ואולי יהווה יותר תחרות לאייפד 3 של אפל.

מקור – idownloadblog

האם זהו כיסוי לאייפד מיני החדש?

Posted by: admin  /  Category: כללי

כעת אחרי שהאירוע התצוגה של אפל למכשירים החדשים שלהם כנראה יהיה ב-12 בספטמבר אנו יודעים שאפל תציג בו את מכשיר האייפון החדש שלה האייפון 5 אבל האם אפל תציג גם את מכשיר האייפד מיני שחרושת השמועות לא פוסחת עליו ומדי יום אנו זוכים לדיווחים שונים איזה חומרה יציג האייפד החדש מבית אפל אם בכלל הוא קיים.

כעת אנו זוכים לראות כיסוי / נרתיק אשר אמור להתאים במידותיו לאייפד מיני החדש של אפל :

כיסוי לאייפד מיני

אם להסתמך על התמונות ניתן לראות כי הטאבלט החדש דק במיוחד ושקע הטעינה שלו צפוי להיות קטן מהרגיל.
למרות שהתמונות עלו לרשת אי אפשר לדעת בוודאות אם הם אמת או סתם זיוף כמו במקרה של קייס מייט בשנה שעברה שעלו תמונות של האייפון 5 חודש לפני השקתו ובסופו של דבר הושק בכלל האייפון 4S ולא האייפון 5…

מקור – 9To5Mac

אפל ישיקו את האייפון 5 ב-21 בסמפטמבר???

Posted by: admin  /  Category: אייפון 5

לאחר שקיכלנו תמונות רבות של כיסויים לאייפון 5, וגם קיבלנו אין ספור שמועות על הקטנת שקע הטעינה באייפון 5 ואפילו זכינו לראות אבטיפוס של מה שיכול מאוד להיות האייפון 5 כעת אנו שומעים שיכול מאוד להיות באפל יציגו את האייפון ב-12 בסמפטמבר וישיקו אותו ב-21 בסמפטמבר. הדיווח מגיע ממקור אמין במיוחד ולכן סיכוי טוב שהשמועה תהפוך למציאות.

באותו אירוע אפל צפויים גם להכריז על האייפד מיני, האייפוד טאץ' החדש והאייפד נאנו החדש, אי אפשר לדעת מה יהיה תאריך ההשקה של אותם מוצרי אפל אבל יכול מאוד להיות שגם מוצרים אלו יושקו ב-21 בסמפטמבר.

לאחר ששמענו גם שמועות רבות שהאייפון 5 כבר בייצור מלא יש עוד יותר סיכויים שנזכה לראות את האייפון הבא כבר בסוף חודש סמפטמבר.

כיסוי OtterBox Commuter וכיסוי ה-OtterBox Defender לגלקסי 3 למכירה כעת באתר זה להיט

Posted by: admin  /  Category: גלקסי 3

לאחר שסיקרנו עבורכם את כיסוי ה-OtterBox Commuter לגלקסי 3 כעת ניתן לרכוש את אחד הכיסויים הטובים בעולם באתר "זה להיט".
בנוסף כעת ניתן לרכוש גם את הכיסוי OtterBox Defender, למי שלא מכיר זהו כיסוי מסיבי במיוחד המגיע עם מגן מסך מובנה וקליפס לחגורה שמספקים הגנה מושלמת עבור סמארטפון כה יוקרתי כמו הגלקסי S3.
סקירת וידאו של כיסוי ה-OtterBox Defender :

כיסוי ה-OtterBox Defender בנוי מ-3 שכבות המעניקות את ההגנה המירבית והיותר טובות בעולם לגלקסי 3 ומגן המסך המובנה מבטיח המסך היוקרתי לא ישרט ובנוסף לא פוגע באיכות הטאץ' של הגלקסי 3.

לרכישה של כיסויים נוספים של חברת OtterBox בקרו באתר "זה להיט" :

https://www.zelahit.co.il/OtterBox/

עוד תמונות של כביכול אבטיפוס לאייפון 5 פורסמו

Posted by: admin  /  Category: אייפון 5

לאחר שראינו תמונות רבות של מה שיכול להיות האייפון 5 מעבדה מפורסמת של תיקונים בעולם הנקראת ilab שחררה תמונות של כביכול האייפון 5 :
אייפון 5 אבטיפוס
אייפון 5 אבטיפוס תמונה 2
אייפון 5 אבטיפוס תמונה 2

התמונות תואמות את כל השמועות שראינו עד עכשיו כמו שקע טעינה קטן יותר לאייפון 5 שיוביל כנראה למטען חדש שנראה עבור האייפון 5, המצלמה הקדמית זזה והמסך גדול יותר וכנראה יהיה מסך של 4 אינץ' באייפון 5.
כמובן שכמו בכל שמועה של האייפון 5 אי אפשר לוודא כמה אמת יש בידיעה והדבר היחידי שנותר הוא לחכות לאייפון 5 ולראות האם זה הוא האייפון החדש.

מקור – 9to5mac

מגן מסך Wrapsol (ראפסול) למכירה באתר "זה להיט"

Posted by: admin  /  Category: כללי

מהיום תוכלו לרכוש את מגן מסך האיכותיים ביותר בעולם של חברת Wrapsol באתר זה להיט בזמינות מיידית.
מדבקת ראפסול מוצעת למכירה באתר "זה להיט" עבור מכשיר האייפון 4/4S, הגלקסי 2 והאייפד 3/2.
כיסוי הראפסול מתאים עבור אנשים אשר לא אוהבים שהכיסוי שמגן להם על המכשיר מעבה אותו יותר מדי וכך הם מקבלים פתרון טוב יותר בדמות של מגן מסך שמציע הגנה מעולה עבור מכשיר הסמארטפון שלהם.
מגן מסך ה-Wrapsol עשוי שכבת פלסטיק דקיקה שלא פוגעת בטאץ' של המכשיר ואינה פוגעת באיכות המסך מבחינת צבעים ותצוגה.
אחת הבעיות היותר נפוצות במגני מסך היא בעיית הבועות, גם את תתקינו את המגן מסך ובהתחלה יש בועות על המכשיר שלכם הם יעלמו בתוך שעות ספורות.
כאשר מדבקת ה-Wrapsol מודבקת על מכשירכם אתם יכולים להיות בטוחים ולדעת שמכשיר האייפון 4 שלכם יכול לספוג נפילות רציניות מגבהים ועדיין המסך שלא לא ישבר אפילו שמדובר במכשיר כה עדין כמו אייפון 4, גלקסי 2 או אייפד 3/2 בזכות מדברת ה-wrapsol.
מגן מסך Wrapsol זמין לרכישה באתר זה להיט במחיר הכי זול בארץ, לרכישה בקרו באתר "זה להיט" :
https://www.zelahit.co.il/Wrapsol/

בקרוב נעלה סרטוני הדרכה לערוץ ה-YouTube של "זה להיט" עבור הדבקה של מגן Wrapsol לאייפון 4, לאייפד 3 ומבחן ריסוק של האייפון 4 כאשר מדבקת ה-Wrapsol עוטפת אותו.

האייפד שולט בשוק הטאבלטים לעומת האנדרואידים

Posted by: admin  /  Category: כללי

האייפד מבית אפל הוא אחד הטאבלטים היותר נמכרים והוא ממשיך לשלוט ביד רמה בשוק הטאבלטים ויותר מ-2 מתוך 3 טאבלטים שנמכרים זה האייפד ברבעון האחרון. האייפד העלה את שליטתו בשוק הטאבלטים מ-62% ל-68% וזה השליטה הכי גדולה של האייפד מזה שנתיים.

בכל העולם נמכרו 25 מיליון יחידות של טאבלטים, עלייה של 67% מהשנה בה נמכרו 14.9 מיליון יחידות של טאבלטים וזה אומר שכל המתחרות של אפל ביחד מכרו 8 מיליון יחידות של טאבלטים.

טאבלטי האנדרואיד תפסו נתח שוק של 29%, טאבלטים של Windows תופסים נתח שוק של 1% בלבד אבל זה אמור להשתנות עם השקת הטאבלט החדש של מיקרוסופט ה-Surface. למרות כל הנתונים מערכת האנדרואיד בצמיחה והגדילה במכירות הטאבלטים עלתה ביותר מ-50%.
כמובן שהנקסוס 7 הטאבלט החדש של גוגל ואסוס בעל תג המחיר האטרקטיבי של 200$ אמרו לשנות את התמונה ולתת פייט רציני לאייפד של אפל.

כנראה בגלל זה אפל מתכננים להשיק את האייפד מיני על מנת לא לתת לגוגל להשתלט יותר מדי על שוק הטאבלטים הזולים שכרגע מתפתח.

מקור – idownloadblog

האייפוד טאץ 5 יהיה בעל מסך 4 אינץ ומעבד A5

Posted by: admin  /  Category: כללי

אחרי גל השמועות על האייפון 5 ושמועות רבות על האייפד מיני סוף סוף מגיעות שמועות אודות האייפוד טאץ הבא ( אייפוד טאץ 5 ).
לפי השמועות האייפד טאץ הבא אמור להגיע עם מסך 4 אינץ' ומעבד A5 כפול ליבה אשר נמצא באייפון 4S ואייפד 2 לאחר ששנה שעברה אפל לא שידרגו את האייפוד שלהם אלא רק הציגו את אותו גרסא של אייפוד טאץ' 4 בצבע לבן ולכן שינוי משמעותי וגדול מתבקש עבור האייפוד טאץ' הבא.
עד כמה אייפוד כזה ינחול הצלחה כאשר מושקים במקביל גם האייפון 5 וגם אולי אייפד מיני?

אפל תוציא מתאם מ-19 פינים ל-30 פינים עבור האייפון 5?

Posted by: admin  /  Category: אייפון 5

למרות שכל יום אנו שומעים עוד ועוד שמועות שמגבירות את הסיכויים שאכן אפל תוציא תקן חדש עבור שקע טעינה חדש וקטן יותר באייפון 5 יכול להיות שעדיין לא נצטרך להיפטר מהאביזרים הישנים לאייפון שלנו ואפל תשחרר פתרון בדמות מתאם מ-19 פינים ל-30 פינים אשר יאפשר לנו להטעין את האייפון 5 באמצעות המטען הישן שלנו ולצמצם עלויות עבור אביזרים חדשים לאייפון.
האתר IMore אשר התחיל את חרושת השמועות עבור שקט הטעינה המוקטן עבור האייפון 5 הוא זה שמדווח על האפשרות שאפל אכן תשיק מתאם עבור האייפון 5 ובאמת תלך לקראת משתמשי האייפון שיוכלו להרגיש ממש מוערכים בכך שאפל דואגת להם ולצרכים הכלכליים שלהם, עדיין לא ידוע האם המתאם יגיע ביחד עם האייפון 5 או שימכר בנפרד.
כמובן שכל שמועה לאייפון 5 לא ידוע כמה אמת עומד מאחוריה אבל אם לשפוט לפי הכיסויים שהודלפו עבור האייפון 5 הסיכויים ממש טובים שאנו הולכים לראות שקע טעינה קטן וחדש באייפון 5.