iphone galaxy accessories


חותך נאנו סים לאייפון 5 למכירה ב"זה להיט"

Posted by: admin  /  Category: אייפון 5

חותך נאנו סים לאייפון 5 כעת זמין למכירה באתר "זה להיט". חותך הנאנו סים מאפשר לחתוך סים רגיל / מיקרו סים לנאנו סים שהוא הסים היחידי שבאפשרותו ניתן להשתמש באייפון 5 על מנת להוציא שיחות.

ערכת הננו סים מגיעה בנוסף עם 2 מתאמים, מתאם מיקרו סים ומתאם לסים רגיל בשעת הצורך בסמארטאפון / פלאפון חלופי.

את חותך הנאנו סים תוכלו כעת לרכוש באתר "זה להיט" :

https://www.zelahit.co.il/accessories.aspx?product=1158

 

חותך נאנו סים לאייפון 5

האייפון 5 יגיע לארץ כנראה באמצע דצמבר

Posted by: admin  /  Category: אייפון 5

האייפון 5 צפוי לנחות בישראל באמצע דצמבר לקראת סוף חג חנוכה, כרגע הכל בגדר שמועות אך שלושת חברות הסלולר הגדולות אורנג', פלאפון וסלקום אמורות להשיק את מכשיר האייפון 5.

אפל לא נוהגת לפרסם את תאריכי השקת המכשירים שלה זמן רב לפני השקת המכשיר ולכן הכל נשאר מעורפל.

מחיר האייפון 5 עומד כיום בחנויות פרטיות קרוב למחיר של 5,000 ש"ח ועדיין לא ידוע מה המחיר שיציעו רשתות הסלולר, קרוב לוודאי שמחירי האייפון 5 ירדו כאשר יותר ספקים יציעו את המכשיר למכירה.

מצד שני אנו צפויים לראות מלאים קטנים במיוחד מגיעים לישראל בגלל החוסרים במלאי שאנו רואים מסביב לעולם ובנוסף דצמבר זהו עונת החגים בארה"ב שצפוי לגרום לחוסרים נוספים במלאי בארה"ב וכתוצאה מכך אפל תמכור כמות קטנה של מכשירים לישראל.

גוגל החלה למכור את מכשירי הנקסוס 4 והנקסוס 10 החדשים

Posted by: admin  /  Category: נקסוס 10, נקסוס 4, נקסוס 7

חברת גוגל החלה להפיץ את מכשירי הנקסוס החדשים שלה הלוא הם הנקסוס 4 שזהו סמארטפון חזק במיוחד במחיר נמוך של 299$ לגרסת ה-8GB ו-349$ לגרסת ה-16GB ואת הנקסוס 10 הטאבלט החדש בגודל 10.1 במחיר של 399$.

כל המלאי של המכשירים החדשים מבית גוגל אזלו תוך שעות אחדות, בנוסף גוגל החלה להפיץ את הטאבלט המוצלח הנקסוס 7 בנפח חדש של 32GB במחיר של 249$ בלבד.

את כל האביזרים למכשירים החדשים מבית גוגל תוכלו למצוא תוך זמן קצר לאחר השקתם באתר "זה להיט" :

https://www.zelahit.co.il/נקסוס-4/

https://www.zelahit.co.il/נקסוס-10/

וכמובן את האביזרים לנקסוס 7 תוכלו למצוא כבר עכשיו בזמינות מלאה :

https://www.zelahit.co.il/נקסוס-7/

האם אפל כבר מייצרת את האייפון 5S?

Posted by: admin  /  Category: אייפון 5S

האייפון 5 הושק לא מזמן ובקושי מופץ בישראל וכבר עכשיו אנו מקבלים דיווחים שאפל מתכוונת להתחיל לייצר את האייפון 5S שאמור להיות מושק ביוני.

השאלה החשובה היא האם אפל יכולים להציג שינויים משמעותיים בסמארטפון הבא שלהם במידה והוא יהיה מושק רק כמה חודשים לאחר השקת האייפון 5.

אפל מכריזה כי מכרה יותר מ-3 מיליון מכשירי מיני אייפד

Posted by: admin  /  Category: כללי, מיני אייפד

לאחר השקת האייפד מיני הושמעו ביקורות רבות לגבי המחיר שלו, תגובות של זעם מצד בעלי האייפד 3 שרכוש טאבלט חדש וכבר כמה חודשים לאחר מכן אפל משיקים טאבלט נוסף, כעת אפל דווקא משתיקה את כל הטענות כלפיה כאשר מודיעה שיותר מ-3 מיליון יחידות של אייפד מיני נמכרו.

כאשר משווים את הביקוש לאייפד 3 אשר הושק במרץ אנו רואים זינוק יפה במכירות כאשר האייפד 3 מכר בתקופה דומה לאייפד מיני "רק" 1.5 מיליון מכשירים.

תושבת לאייפון לאופנוע / לקטנוע באתר "זה להיט"

Posted by: admin  /  Category: כללי

תושבת אוניברסלית לאופנוע / קטנוע הוא מוצר מבוקש מאוד עבור בעלי אופנועים רבים אשר משתמשים באייפון / גלקסי / פלאפון / סמארטפון או מכשיר GPS בזמן הנהיגה לצורך ניווט או דיבור בזמן הנסיעה.

התושבת האוניברסלית מתאימה לכל מכשיר ובהתאם לכך ניתן להשתמש בה גם עם כיסוי וגם בלי כיסוי לסמארטפון.

התקנת התושבת היא פשוטה, פשוט מסירים את המראה, מלבישים את התושבת, מחזירים את המראה והתושבת מובנת באופנוע לשימוש עם האייפון או כל מכשיר אחר.

את התושבת לאופנוע תוכלו למצוא באתר "זה להיט" :

https://www.zelahit.co.il/accessories.aspx?product=1072

 

תושבת לאייפון לאופנוע

מבחן ריסוק : האייפד מיני נגד הנקסוס 7

Posted by: admin  /  Category: כללי, מיני אייפד, נקסוס 7

האתר Android Authority שהביא לנו את מבחן הנפילה של האייפון 5 מביא לנו כעת מבחן ריסוק חדש של הטאבלטים החמים ביותר בשוק הנקסוס 7 והאייפד מיני החדש.

כמו שרואים בסרטון נפילה מגובה כזה תגרום לנזקים רציניים למכשיר שניתן למנוע אותם על ידי מיגון של נרתיק איכותי שמכסה את המכשיר ושומר עליו בעת נפילה, בנוסף תיקוני טאבלטים הם יקרים ולכן ההגנה של הנרתיק על הטאבלט חשוב מאוד על מנת למנוע את ההוצאה המיותר הזאת.

את כל הנרתיקים והכיסויים האיכותיים ביותר גם לנקסוס 7 וגם לאייפד מיני תוכלו למצוא באתר "זה להיט" בזמינות מיידית.

האייפד מיני הוכרז רשמית

Posted by: admin  /  Category: כללי, מיני אייפד

לאחר שמועות רבות לגבי קיומו של האייפד מיני אפל סוף סוף הציגה את המכשיר המדובר.

גודל המסך באייפד מיני הוא 7.9 אינץ', עובי דקיק של 7.2 מילימטר שמזכיר את האייפוד טאץ של אפל, משקל ה-ipad mini הוא 308 גרם, האייפד מיני מצוייד במעבד A5 לא הכי חדיש מבחינת החומרה של אפל אבל בהחלט צפוי לספק ביצועים מרשימים, רזולוציית המסך היא 1024×768.

בנוסף לקישוריות הסטנדרטיות כמו Wi-Fi ו-BlueTooth הטאבלט מכיל גם את קישורית ה-LTE, האייפד מיני מצוייד במצלמה של 5 מגה פיקסל, את שקע הטעינה החדש של אפל גם תמצאו באייפד מיני.

המחיר של אייפד מיני בעל 16GB יעלה 329$ ובמידה ותרצו מכשיר בעל קישורית 3G תצרכו לשלם 459$.

כיסוי איכותי לאייפד מיני הוא אביזר חובה על מנת להימנע מתיקון מיותר עבור הטאבלט, את כל האביזרים האיכותיים ביותר כמו כיסויים, נרתיקים, מגני מסך ועוד תוכלו למצוא באתר "זה להיט" בקרוב :

https://www.zelahit.co.il/אייפד-מיני/