iphone galaxy accessories


האם זהו האייפון 6?

Posted by: admin  /  Category: אייפון 6

לפי דיווחים חברת אפל מתכננת לייצר שתי גרסאות חדשות עבור האייפון 6, המכשיר הראשון יגיע עם מסך בגודל 4.5 אינץ' עד 5 אינץ' ואילו המכשיר השני יגיע בגודל 5 אינץ' ומעלה ותפקידו יהיה להתחרות במכשירי הפאבלטים התופסים תאוצה מבחינת נתח שוק ומבחינת הביקוש הגובר עבור מכשירים עם מסך גדול.

 

סרטון חדש ברשת טוען שזהו האייפון 6 אך כאמור אי אפשר לדעת מה מידת אמינות של הסרטון ואם הוא באמת מרמז על גודל המסך הבא של האייפון 6

נקסוס 5 בצבעים חדשים?

Posted by: admin  /  Category: נקסוס 5

שמועות רבות תמיד מדברות על השקת מכשירים בצבעים נוספים, לאחר שכבר שמענו על הנקסוס 5 שהיה אמור להיות מושק בצבעים חדשים ושמועות אלו התבררו כלא נכונות כעת שוב אנו שומעים על מקורות חדשים המדווחים שגוגל מתכננת לשווק את הנקסוס 5 בצבעים חדשים.

אין ספק שמהלך כזה יעורר את מכירות המכשיר הלוהט גם ככה, התמונות של הנקסוס 5 בצבעים חדשים נראות ממש טוב ומעוררות תגובות רבות ברשת המראות שמהלך זה ישתלם לגוגל מבחינת מכירות המכשיר

 

אין ספק שייצור הנקסוס 5 בצבעים האלו יגרום ליצרניות הכיסויים המובילות לשווק את הכיסויים המובילים בצבעים נוספים גם כן.

מקור

חברת גוגל מוכרת את מוטורולה לחברת לנובו תמורת 2.91 מיליארד דולר

Posted by: admin  /  Category: מוטורולה

חברת גוגל החליטה למכור את חטיבת הסלולר של מוטורולה כשנה וחצי לאחר רכשיתה ממוטורולה בסכום של 2.91 מיליארד דולר לאחר שבמאי 2012 גוגל שילמה על אותו חטיבת סלולר של מוטורולה 12.5 מיליארד דולר.

גוגל שקנתה את חטיבת הסלולר של מוטורולה בעיקר בגלל הפטנטים הרבים שהחברה החזיקה בתחום קבעה כי רוב הפטנטים ישארו בבעולתה, כאמור הפטנטים האלו משמשמים את גוגל על מנת להגן על מערכת ההפעלה הסלולרית שלה אנדרואיד נגד תביעות של חברות מתחרות.

מאז שגוגל קנתה את מוטורולה שוחררו סך הכל שתי מכשירים שהם המוטורולה מוטו X והמוטורולה מוטו G, שתי מכשירים בינוניים שלא השאירו חותם בתחום הסלולר.

חברת לנובו רוצה לקחת את המותג מוטורולה וביחד עם הטכנולוגיה הלא רעה שמוטמעת כיום בסמארטפוני האנדרואיד של לנובו ולהפוך שוב את המותג מוטורולה למותג מוביל בתחום הסלולר וכך לחדור מהר לשוק הסמארטפונים דבר שלא כל כך צלח ללנובו עד היום עם פיתוח מכשירי האנדרואיד תחת המותג לנובו.

האם הגלקסי S5 יושק כבר באפריל?

Posted by: admin  /  Category: גלקסי S5

על פי הדיווחים האחרונים חברת סמסונג מתככנת השקה מוקדמת ביותר של מכשיר הדגל שלהם הגלקסי S5 ואם הכל ילך כמתוכנן אולי נראה את מכשיר הגלקסי החדש מושק כבר בחודש אפריל.

על פי שמועות החידושים שאנו צפויים לראות במכשיר הגלקסי הבא הם חיישן ביומטרי דומה לזה שאפל הטמיעו במכשיר האייפון 5S האחרון שלהם, גודל מסך של 5.2 אינץ' (סוף סוף יצרניות האנדרואיד נרגעות אם הגדלת המסך ולא ממשיכות להגדיל בחצי אינץ' כל דור חדש של סמארטפונים), 3GB RAM זכרון, רזולוציית מסך חדשנית הנקראת 2K (1440X2560) אשר תאפשר חדות למסך שעוד לא נראה והרזולצויה הזאת צפויה להיות מוטמעת בכל מכשירי הדגל החדשים מהדור הבא, לגבי המעבד אנו צפויים לראות מעבד של 64 סיביות אשר יתן ביצועים מרשימים הרבה יותר מהדור הנוכחי.

את כל האביזרים לגלקסי S5 כמובן תוכלו למצוא באתר "זה להיט" :

https://www.zelahit.co.il/%D7%A0%D7%A8%D7%AA%D7%99%D7%A7-%D7%9E%D7%92%D7%9F-%D7%9B%D7%99%D7%A1%D7%95%D7%99-%D7%9C%D7%92%D7%9C%D7%A7%D7%A1%D7%99-5-samsung-galaxy-s5/

מקור – Mako

המגן נגד מים האיכותי בעולם ה-OtterBox Preserver כעת זמין באתר "זה להיט" לאייפון 5/5S

Posted by: admin  /  Category: אייפון 5/5S

חברת OtterBox השיקה את הכיסוי האולטימטיבי שלה נגד מים לאחר רכישת המתחרה הגדולה ביותר בתחום חברת LifeProof הידועה, כאמור הכיסוי החדש נגד מים לאייפון 5/5S ה-OtterBox Preserver הוא פרי הפיתוח המשולב של שני החברות המוצלחות OtterBox ו-LifeProof ולכן ה-OtterBox Preserver צפוי להיות שדרוג אם של הכיסוי LifeProof וגם של הכיסוי OtterBox Armor.

ה-OtterBox Preserver מתאים לאייפון 5 וגם לאייפון 5S כולל הזיהוי הביומטרי שניתן לשימוש גם כאשר הכיסוי עמיד נגד מים. הכיסוי מיע את ההגנה האולטימטיבית הן נגד מים והן נגד שברים למכשיר האייפון 5/5S והכיסוי זכה בפרסים רבים בקטגוריה של מיגון נגד מים.

את הכיסוי האיכותי אוטרבוקס פריסרבר תוכלו לרכוש באתר "זה להיט" בצבעים שחור-שחור ואפור לבן כאשר המוצרים בזמיניות מיידית ומגיעים עם שנה אחריות על ידי החנות "זה להיט".

שמועות : LG G3 יושק במאי, בנוסף ה-LG G2 מושק בארץ בצבעים חדשים

Posted by: admin  /  Category: LG G2

ה-LG G2 יושק החל מהשבוע בצבעים חדשים כאשר הצבעים החדשים שנבחרו עבור ה-LG G2 הם צבע זהב ואדום. המכשירים החדשים הם זהים מבחינת מפרט למכשירים הישנים אך הג'י 2 עם הצבעים החדשים בהחלט אמורים לעודד את מכירות מכשיר הדגל של LG בארץ, מחיר ה-G2 בגרסת ה-32GB עומד כרגע על 3,099 ש"ח בארץ.

דיווחים על מכשיר ההמשך ה-LG G3 שאמור להיות מוכרז במאי ככל הנראה ב-17 למאי, מכשיר ה-G3 צפוי להיות בעל מסך יותר גדול כמו המגמה הנמשכת של המסכים שרק הולכים וגדלים כל שנה וכעת אנו צפויים לראות מסך בגודל 5.5 אינץ', מצלמה 16 מגה פיקסל , מסך ברזולוציה חדשנית 2K.

ה-LG G3 מציג ללא ספק את קדמת הטכנולוגיה והוא צפוי להיות אחד הסמארטפונים החזקים בעולם זאת גם כי LG דאגו לפיתוח מהיר של המכשיר לא זמן רב לאחר השקת ה-G2 בעולם.

 

שמועה : אייפון 6 יהיה בעל מסך גדול יותר

Posted by: admin  /  Category: אייפון 6

תמונות רבות של מה שכביכול יהיה האייפון 6 כבר מתרוצצות ברשת ואנו זוכים לשמוע כל יום שמועות חדשות על איך יראה האייפון 6, על גודל המסך, הפיצ'רים החדשים והנתונים הטכניים של מפרט ה-Iphone 6.

לפי התמונות האייפון 6 צפוי להיות בגודל מסך של 4.8 דבר חריג אצל אפל משום שזאת הגדלה רצינית של גודל המסך וצמצום הפערים אל יריבות האנדרואיד אשר מתחו את מכשירי הדגל שלהם אל גודל ה-5 אינץ' ואף יותר.

לפי דיווחים האייפון 6 צפוי להיות דק משמעותית מקודמו בעל עובי של 6 מ"מ לעומת 7.6 מ"מ בדור הקודם, נצטרך לחכות עוד על מנת לשמוע שמועות נוספות אודות האייפון 6, למידע נוסף אודות האייפון 6 בקרו באתר "זה להיט" :

https://www.zelahit.co.il/%D7%90%D7%99%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%9F-6/

אייפון 6

 

מקור – Mako

מכשיר הדגל החדש של HTC יקרא HTC One+

Posted by: admin  /  Category: HTC, HTC One+

מכשיר הדגל החדש של HTC אשר כונה HTC M8 נחשף ברשת ומקורות בפורומים XDA טוענים כי המכשיר החדש של HTC One+, המכשיר צפוי להיות במפרט 5 אינץ'  ברזולוציית Full HD אשר יהיה מצויד עם גורילה 3 ושבב המעבד יהיה Snapdragon מדגם 805 לעומת לעומת דגם 800.

המצלה תשודרג למצלמת 6 או 8 מגה פיקסל לעומת המצלמה המיושנת של ה-4 מגה פיקסל בטכנולוגיה החדישה UltraPixel, המצלמה הקדמית תהיה מצוידת במצלמה בעלת 2.1 מגה פיקסל, תקשורת NFC סוף סוף תהיה מוטמעת במכשירי HTC וכניסת microSD שהייתה חסרה בהרבה מכשירי דגל של HTC וסוללה בעלת הספק של 2,900 מיליאמפר.

עדיין לא נחשפו מספיק פרטים האם זהו מכשיר דגל או שדרוג למכשיר HTC One+ הנוכחי.

מקור – Tgspot

שוחררה הפריצה המלאה ל-IOS 7 עבור כל מכשירי האייפון, אייפוד והאייפד

Posted by: admin  /  Category: אייפד 3, אייפד 4, אייפד אייר, אייפד מיני, אייפד מיני 2, אייפון 4, אייפון 5, אייפון 5C, אייפון 5S

שלושה חודשים לאחר השקת הגרסא החדשה ביותר עבור מכשירי אפל ה-IOS 7 נפרצה לאחר חודשים רבים בה בכלל סימנים לפריצה לא נראו באופק, קבוצת ההאקרים evasi0n שיחררו פריצה מלאה לא קשורה untethered עבור כל מכשיר האייפון, אייפוד והאייפד בגרסא 7.0-7.0.4.

הפריצה החדשה לאייפון פשוטה מאוד והתהליך מזכיר את תהליך הפריצות הישנות לאייפון, חיבור פשוט של כבל נתונים לאייפון והורדה של תוכנת הפריצה מאפשרת את פריצת המכשיר בתוך דקות ספורות, כמובן שתמיד מומלץ לגבות את מכשיר האייפון לפני ביצוע הפריצה.

הפריצה מתאימה לכל המכשירים התומכים בגרסא 7.0-7.0.4 :

אייפון 4, אייפון 4S, אייפון 5, אייפון 5S,

אייפוד טאץ' 4, אייפוד טאץ 5',

אייפד 2, אייפד 3, אייפד 4, אייפד אייר

אייפד מיני, אייפד מיני 2 (אייפד מיני רטינה)

להורדת תוכנת הפריצה :

http://evasi0n.com/

מדריך מפורט לפריצת מכשירי ה-idevice :

http://www.iphones.co.il/forum/thread261426.html