iphone galaxy accessories


LG מציגה את ה-LG G2 מיני

Posted by: admin  /  Category: LG G2

טרנד מכשירי המיני נהיה להיט גדול לאחרונה לאחרונה ואנו רואים חברות רבות משיקות מכשיר דגל ואחריו את גרסת המיני שלו כתרגיל שיווק להפצה של המכשיר שעובדת די טוב ומכשירי המיני אשר מושקים עם מפרט ביניים וגודל מסך יותר צנוע הם בעלי ביקוש לא קטן בשוק הסמארטפונים.

סמסונג היו מהראשונים שהתחילו עם מכשיר המיני כאשר הגלקסי 3 מיני הושק לאחר הגלקסי 3 ובאותו זמן גרסת המיני בגודל 4 אינץ' לעומת ה-4.7 אינץ' המקוריים של הגלקסי S3 היו באמת גרסת מיני אך כאשר הגרסא המקורית מגיעה עם מסך של 5.2 אינץ' אי אפשר באמת לקרוא לגרסת המיני של מכשיר ה-LG G2 מיני קטנה כאשר מסך המכשיר הוא 4.7 אינץ'.

המפרט הוא מפרט ביניים כמקובל במכשירי המיני כמובן על מנת להוזיל את עלות המכשיר אך עדיין לתת למשתשמש הרגשה שיש לו את המכשיר המקורי, המעבד הוא מרובע ליבות בעל שבב ה-Snapdragon 400, 1GB ראם, מצלמה בעלת 8 מגה פיקסל, סוללה בעלת 2,440 מיליאמפר ו-8 ג'יגה לזכרון הפנימי.

תמונות נוספות של האייפון 6 כיבכול באינטרנט

Posted by: admin  /  Category: אייפון 6

כרגיל לפני השקה של דור חדש של אייפון אנו עדים לחרושת שמועות לגבי כל פרט ופרט במכשיר החדש מבית אפל, כמובן שלפני השקת מכשיר כה משמעותי כמו האייפון 6 שמועות רבות צצות מדי שבוע על המכשיר החדש מבית אפל כאשר אפל חייבים להשיק מכשיר סופר איכותי על מנת למנוע את הירידה שלהם בשוק הסמארטפונים העולמי.

רוב התמונות ברשת של מה שאמור להיות האייפון 6 מלמדות על הגדלה בגודל המסך ועל פי השמועות האחרונות אפל צפויה להשיק שתי מכשירים בגודל מסך של 4.7 אינץ' ומכשיר נוסף בגודל 5.5 אינץ', במידה והמהלך יקרה אנו צפויים לראות את אפל נכנעת ללחצי שוק הסמארטפונים ומצמצת את הדרישות ששוק האנדרואיד מציעה לאחר שנים רבות שאפל יצרו מכשירים אך ורק לפי האג'נדה שלהם, כנראה שהירידה של אפל בשוק הסמארטפונים עושה את שלה ואפל מחליטה ליישר קו עם שאר יצרניות הסמארטפונים המובילות.

 

מקור

גלקסי S5 הוכרז ע"י סמסונג, ישווק בחנויות בחודש אפריל

Posted by: admin  /  Category: גלקסי S5

לאחר שמועות רבות סוף סוף סמסונג מכירזה על מכשיר הדגל הבא שלה הגלקסי S5 והמפרט הרשמי של הגלקסי S5 נחשף סוף סוף, כצפוי המפרט הרשמי כמעט זהה למפרט אשר שמענו כל הזמן.

הגלקסי S5 יהיה בעל מסך של 5.1 אינץ' עם רזולוציית Full HD 1080p, מעבד מרובע ליבות במהירות שעון של 2.5 GHz, זכרון ה-RAM של הגלקסי 5 יכיל 2GB והזכרון הפנימי יהיה בעל 16 או 32GB.

המצלמה עברה שדרוג משמעותי ותהיה בעלת 16 מגה פיקסל, חידושים נוספים שהגלקסי S5 יציג הם עמידות למים ואבק, סוללה בעלת 2,800 מיליאמפר, תמיכה ברשת דור רביעי ה-LTE המאפשרת הורדת נתונים בקצב מהיר וחיישן ביומטרי לפתיחת המכשיר.

בנוסף ה-Galaxy S5 יתמוך בקישוריות ה-Bluetooth 4.0, NFC וב-USB 3.0.

לאחר דורות של מכשיר בעלי עיצוב זהה הגלקסי S5 מגיע עם עיצוב מעט שונה כאשר הפלסטיקה האחורית של המכשיר מעט קשה יותר מאשר הפלסטיקה הדקיקה בדורות הקודמים של מכשיר הדגל.

את כל האביזרים האיכותיים ביותר עבור הגלקסי S5 תוכלו למצוא באתר "זה להיט" בעת הפצתו.

סמסונג משיקה את הגלקסי נוט 3 Neo – גרסת לייט לפאבלט המוצלח

Posted by: admin  /  Category: גלקסי נוט 3

חברת סמסונג הציגה לעולם גרסת לייט לפאבלט המוצלח שלה הגלקסי נוט 3 אשר יקרא גלקסי נוט 3 נאו ( Galaxy Note 3 Neo ), המכשיר צפוי להיות העתק של מכשיר הגלקסי נוט מבחינת עיצוב, מבחינת מפרט צפוי להיות מעבד יותר צנוע כמובן עם מעבד של 1.6 GHz בגרסת ה-3G של המכשיר כאשר אנו צפויים לראות 3 גרסאות של המכשיר אחד שתומך ב-3G ואחד שתומך ברשת ה-LTE המהירה.

המעבד בגרסת ה-LTE צפוי להיות שתי ליבות במהירות של 1.7GHz ומעבד נוסף של 4 ליבות במהירות 1.3GHz, מסך המכשיר צפוי להיות בגודל 5.5 אינץ' עם רזולוציה סבירה של 720X1280, מסך בטכנולוגיית Super AMOLED, זכרון פנימי של 16GB, הזכרון RAM יכול 2GB, מצלמת 8 מגה פיקסל אחורית ומצלמת 2 מגה פיקסל קדמית, נפח הסוללה יהיה 3,100 מיליאמפר וגרסת המכשיר תהיה ככל הנראה אנדרואיד 4.3.

עדיין לא ידוע אם הגלקסי נוט 3 נאו יושק בישראל אם בכלל.

מכשירי הדגל החדשים שצפויים לבוא אלינו – גלקסי S5, HTC One חדש, סוני אקספריה Z טאבלט 2 ועוד

Posted by: admin  /  Category: HTC One+, גלקסי S5, סוני אקספריה Z טאבלט 2

אנו עומדים לפני גל של הכרזות על מכשירי דגל חדשים מיצרניות רבות ומובילות כמו סמסונג שצפויים להכריז על הגלקסי S5, חברת HTC צפויה להכריז על ה-HTC One החדש ( שעדיין לא יודעים איך יקרא ) וחברת סוני שצפויה להכריז על הסוני Z2 וסוני אקספריה Z טאבלט 2.

סמסונג – גלקסי S5 :

השמועות הרבות ביותר לגבי מכשיר הדגל החדש של סמסונג הגלקסי S5 הם לגבי עיצובו החדש של לחצן הבית והאם הוא יכלול חיישן ביומטרי כמו שאפל הטמיעו במכשיר האייפון 5S שיאפשר פתיחת המכשיר מנעילה על ידי הנחת האצבע על ידי הלחצן או שהמכשיר יציע כפתור נעילה שיאפשר פתיחה על ידי החלקה על הכפתור ולא על ידי לחיצה עליו, כפתור כזה כבר הוטמע בעבר במכשירים כמו המוטורולה אטריקס ולאחרונה ב-HTC One Max.

לגבי מפרט הגלקסי S5 כבר שמענו הודלף המפרט שככל הנראה יצפה את המפרט שהגלקסי 5 צפוי להציג.

HTC – HTC One החדש :

חברת HTC הודיעה כי תכריז על מכשיר הדגל הבא שלה בתאריך ה-25.03.14 בשני אירועים נפרדים בעולם אחד בלונדון והשני בניו יורק. את שם של מכשיר הדגל החדש של HTC היא מסרבת למסור ובלבול שכזה לגבי שם מכשיר הדגל החדש עדיין לא ראינו אבל השמועות מדברות על השמות HTC One 2 או HTC One + כנראה צפויים להיבחר בסופו של דבר.

בדרך כלל HTC מכריזה על מכשירי הדגל שלה בכנס ה-MWC אבל כנראה ש-HTC בוחרת לבצע השקה משלה על מנת לייצר באז רציני סביב השקת מכשיר הדגל החדש שלה והיא לא רוצה שהשקת המכשיר תהיה אירוע משני להשקות נוספות בתערוכת ה-MWC שם כאמור סמסונג צפויה להכריז על מכשיר הדגל שלה הגלקסי S5.

שם הקוד של המכשיר כנראה יהיה HTC M8 (ממשיך דרכו של ה-HTC M7) שיכיל מסך בגודל 5 אינץ' רזולוציית 1080p, מעבד מרובע ליבות, 2GB RAM.

סוני – סוני Z2 וסוני Z טאבלט 2 :

הסוני Z2 צפוי להציג מסך ענק בגודל של 5.2 אינץ', זיכרון 3GB RAM, מצלמה איכותית ביותר של 20.7 מגה פיקסל בדומה לקודמו הסוני Z1 ומעבד ה-Snapdragon מרובע הליבע מדגם 800.

מכשיר חדש מבית סוני הדגם השני לטאבלט המוצלח אותו יצרה סוני שנה שעברה הסוני אקספריה זד טאבלט 2 שמפרטו צפוי להכיל את מעבד ה-Snapdragon 800 עם מהירות שעון של 2.3GHz, 3GB ראם זכרון ( שדרות של 1GB ראם זכרון לעומת הדור הקודם), מבחינת הסוללה צפוי גם פה להיות שדרוג כאשר הסוללה תעמוד על נפח של 6,000 מיליאמפר, גודל המסך ישאר זהה 10.1 אינץ' עם רזולוציה זהה 1080X1920, מצלמה קדמית 8.1 מגה פיקסל, מצלמה קדמית 2 מגה פיקסל, 16GB זכרון פנימי עם אפשרות הרחבת זכרון ועיצוב דקיק במעט עם עובי של 6.4 מ"מ על 6.9 מ"מ.

ה-Sony Xperia Z Tablet 2 יהיה עמיד למים כמו המכשיר הראשון בסדרה והסמארטפון סוני אקספריה Z.

 

 

LG משיקה דור המשך לסדרת ה-L המצליחה שלה ה-L Series III (LG L3)

Posted by: admin  /  Category: LG

חברת LG אשר השיקה את סדרת ה-L אשר כללה בתחילת דרכה את מכשירי ה-LG L3, LG L5, LG L7 וכו' אשר יועדו להיות מכשירי בינייים והיוו הצלחה יחסית גדולה עבור LG כעת זוכים להשקה מחודשת עבור הדור השלישי בסדרה שיקרא ה-L Series III לאחר השקת הסדרה L Series II בשנה שעברה.

הסדרה הראשונה ה-L Series I השוקה לראשונה ב-2012, כעת יושקו 3 מכשירים חדשים הצפויים לתמוך בטכנולוגית הכיסויים החכמים בדומה ל-LG G2 וה-LG G Pro הראשון והשני.

שלושת המכשירים החדשים הם ה-LG L40, LG L 70 ו-LG L90.

המכשיר הבסיסי ביותר והפשוט ביותר בסדרה הוא כמובן ה-LG L40 שמציע מפרט שנראה לא רלוונטי בכלל בימנו עם מסך 3.5 אינץ' רזולוציה של 320X480 ומצלמת 3 מגה פיקסל ולא ידוע אם יהיה שוק למכשיר כזה חלש בימינו.

ה-LG L70 מגיע מכשיר בגודל 4.5 אינץ גם כן אם רזולוצית מסך נמוכה ביחס לסטנדרט כיום בשוק 480X800.

וה-LG L90 הוא המכשיר היחיד שכמעט מציג מכשיר ביניים איכותי עם מסך של 4.7 אינץ' רזולוציית 960X540 מעבד בעל 4 ליבות 1.2 GHz ומצלמת 8 מגה פיקסל.

LG שיווקו היטב עד עכשיו את סדרת ה-L שלה ונקווה שתעשה עבודה טובה בשיווק סדרת ה-L 3 החדשה שלה גם כן.

מקור - gsm-israel

האם HTC תייצר את הנקסוס 10 החדש? והאם הנקסוס 8 בדרך

Posted by: admin  /  Category: נקסוס 10, נקסוס 10 2 2014

על פי דיווחים HTC צפויה להיות היצרנית של הנקסוס 10 החדש מבית גוגל, גוגל ו-HTC לא שיתפו פעולה בייצור מכשירים מאז המכשיר הנקסוס הראשון ה-Nexus One ובכלל HTC לא מתעסקת עם ייצור של טאבלטים כאשר הטאבלט האחרון שהושק על ידי HTC היה הטאבלט HTC Jetstream לפני שנתיים וחצי וכעת עולה השאלה האם הציוות הזה יוציא מוצר מוביל ולמה גוגל לא משתפת פעולה עם אסוס או סמסונג אשר מתעסקות בשוטף בייצור טאבלטים מובילים בשוק אך יכול להיות שדווקא מהסיבה הזאת ל-HTC של רצון רב להיכנס לתחום הטאבלטים.

בנוסף גוגל שוקלת להשיק טאבלט בגודל 8 אינץ ( נקסוס 8 מן הסתם ) שיתן פייט לטאבלטים של היצרניות המתחרות כמו אייפד מיני, סמסונג טאב 3 8.0 ואסוס ממו פד 8 אינץ', כנראה שהביקוש לטאבלטים בוגדל 8 אינץ' גבר וגוגל לא רוצים לפספס את הטרנד וללכת בכל הכוח על כל שוק לא מנוצל שגוגל לא שולטת בו, כרגע לא ידוע מי תהיה היצרנית של הנקסוס 8 אך שמה של חברת LG נקשר בהקשר הזה.

מקור

IOS 7.1 צפויה להיות מושקת בחודש מרץ

Posted by: admin  /  Category: אייפד 3, אייפד 4, אייפד אייר, אייפד מיני, אייפד מיני 2, אייפון 4, אייפון 5, אייפון 5/5S, אייפון 5C, אייפון 5S, אייפון 6

חברת אפל צפויה לשחרר את עדכון מערכת ההפעלה החדש שלה ה-IOS 7.1 בסביבות חודש מרץ, עד כה אפל הוציאה ארבע עדכוני גרסא קטנים עבור מערכת ההפעלה IOS 7 וכעת היא צפויה לשחרר את העדכון 7.1 המלא.

העדכון הבא אמור לשדרג את מערכת ההפעלה מבחינת פתירת באגים, שיפור יציבות מערכת ההפעלה ושיפור המהירות המכשירים אשר ישדרגו ל-IOS 7.

בנוסף העדכון צפוי להכיל שינויי עיצוב וממשק חדשים כמו מסך פתיחה חדש, שינויים במקדלת, חייגן חדש וכו'

מקור - macrumors

לאחר השמועות גוגל משיקה את הנקסוס 5 בצבע אדום

Posted by: admin  /  Category: נקסוס 5

לאחר השמועות הרבות שהציפו את הרשת על כך שחברת גוגל צפויה להשיק את מכשיר הנקסוס 5 בצבעים נוספים כעת זה רשמי וגוגל שחררו למכירה את מכשיר הנקסוס 5 בצבע אדום, גב המכשיר וצדדיו בצבע אדום אך המסך בצבע שחור, המכשיר זמין כעת למכירה בחנות הגוגל פליי בצבעים שחור, לבן ואדום כאשר המחיר נשאר ללא שינוי לא משנה צבע המכשיר 349$ למכשיר בנפח 16GB ו-399$ למכשיר עם נפח זכרון של 32GB.

השמועות האינטרנט דיברו על צבעים רבים כמו צהוב, אפור וכחול שגם היו צפויים להיות זמינים עבור הנקסוס 5 אך כאמור גוגל הפריחו את השמועה הזאת והשיקו את מכשיר ה-Nexus 5 בצבע אדום בלבד כאשר לא צפויים להיות מושקים צבעים חדשים בקרוב.

סמסונג תקיים אירוע השקה בשם Unpacked 5, האם הגלקסי S5 יחשף?

Posted by: admin  /  Category: גלקסי S5

חברת סמסונג הודיעה על אירוע השקה בשם Unpacked 5 ששמו ככל הנראה מלמד על הצגת הגלקסי S5, האירוע יתקיים בברצלונה בשעה 20:00 בערב לפי השעון המקומי.

עדיין אין לדעת אם סמסונג תחשוף את מכשיר הדגל הבא שלה הגלקסי S5 מה שבטוח שסמסונג תציג סמארטפונים חדשים וכנראה גם את הדור הבא של השעון החכם ה-Galaxy Gear.

בנוסף על פי דיווחים באינטרנט נחשף המפרט הרשמי של הגלקסי S5, כאמור זה עדיין בגדר שמועה למרות שבדרך כלל זמן כה קצר לפני השקת המכשיר בדרך כלל השמועות האלו מתבררות כנכונות.

המסך ככל הנראה יהיה בגודל 5.24 אינץ' ברזזלוציה של 1440X2560 בטכנולוגיית AMOLED, זכרון RAM בנפח 3GB, מעבד Qualcomm Snapdragon 805 לגרסא האמריקאית בעל 4 ליבות ומעבד Exynos 6 לגרסא האירופאית ולשאר הגרסאות, המצלמה הקדמית תהיה בעלת 16 מגה פיקסל, מצלמה קדמית בעלת 3.2 מגה פיקסל, זכרון פנימי של 32GB או 64GB, סוללה בעלת הספק של 3,200 מיליאמפר מערכת הפעלה העדכנית ביותר אנדרואיד 4.4.

נראה כי הקפיצות הרציניות בהגדלה גודל המסך של הסמארטפונים העצרה וכי מכשירי הדגל החדשים קופצים בהדרגה קטנה בגודלי המסך ובכלל השינויים הטכנולוגיים בין גלקסי S4 לגלקסי S5 לא יהיו גדולים במיוחד כנראה כי קצב הטכנולוגיה לא משתנה יותר מדי כל שנה ועבור המשתמש הממוצע שלא מבצע שימוש מתקדם במכשיר הסמארטפון שלו ההבדל יהיה מינורי בלבד.