סמסונג תקיים אירוע השקה בשם Unpacked 5, האם הגלקסי S5 יחשף?

Posted by: admin  /  Category: גלקסי S5

חברת סמסונג הודיעה על אירוע השקה בשם Unpacked 5 ששמו ככל הנראה מלמד על הצגת הגלקסי S5, האירוע יתקיים בברצלונה בשעה 20:00 בערב לפי השעון המקומי.

עדיין אין לדעת אם סמסונג תחשוף את מכשיר הדגל הבא שלה הגלקסי S5 מה שבטוח שסמסונג תציג סמארטפונים חדשים וכנראה גם את הדור הבא של השעון החכם ה-Galaxy Gear.

בנוסף על פי דיווחים באינטרנט נחשף המפרט הרשמי של הגלקסי S5, כאמור זה עדיין בגדר שמועה למרות שבדרך כלל זמן כה קצר לפני השקת המכשיר בדרך כלל השמועות האלו מתבררות כנכונות.

המסך ככל הנראה יהיה בגודל 5.24 אינץ' ברזזלוציה של 1440X2560 בטכנולוגיית AMOLED, זכרון RAM בנפח 3GB, מעבד Qualcomm Snapdragon 805 לגרסא האמריקאית בעל 4 ליבות ומעבד Exynos 6 לגרסא האירופאית ולשאר הגרסאות, המצלמה הקדמית תהיה בעלת 16 מגה פיקסל, מצלמה קדמית בעלת 3.2 מגה פיקסל, זכרון פנימי של 32GB או 64GB, סוללה בעלת הספק של 3,200 מיליאמפר מערכת הפעלה העדכנית ביותר אנדרואיד 4.4.

נראה כי הקפיצות הרציניות בהגדלה גודל המסך של הסמארטפונים העצרה וכי מכשירי הדגל החדשים קופצים בהדרגה קטנה בגודלי המסך ובכלל השינויים הטכנולוגיים בין גלקסי S4 לגלקסי S5 לא יהיו גדולים במיוחד כנראה כי קצב הטכנולוגיה לא משתנה יותר מדי כל שנה ועבור המשתמש הממוצע שלא מבצע שימוש מתקדם במכשיר הסמארטפון שלו ההבדל יהיה מינורי בלבד.

Tags: , , , , , , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.