שמועות : HTC תייצר עבור גוגל טאבלט חדש בגודל 8.9 אינץ' במקום הנקסוס 10 החדש

Posted by: admin  /  Category: נקסוס 8.9

בעבר החשף כי HTC צפויה להיות היצרנית הבאה שתייצר על בשיתוף פעולה עם גוגל את טאבלט הנקסוס הבא כאשר דובר על מכשיר בגודל 10 אינץ' שיהווה יורש לגוגל נקסוס 10 הראשון שיוצר על ידי סמסונג וגוגל ובנוסף דובר שבנוסף HTC תייצר טאבלט בגודל 8 אינץ' שיהווה היורש של הנקסוס 7 2013.

מאז לא נשמעו שמועות על טאבלט חדש בגודל 10 אינץ' שגוגל מתכננת להשיק וכעת שמועות חדשות מראות על כוונתה של גוגל להשקית טאבלט חדש אולי האחרון מסדרת הנקסוס המוצלחת שלה הנקסוס 8.9.

המכשיר החדש צפוי להיקרא בנוסף גם HTC Volantis אשר יכלול מסך של 8.9 אינץ' ברזולוציה איכותית ביותר של 1,440X2,048 שתספק צפיפות פיקסלים של 281ppi. זכרון RAM של 2GB, אחסון סטנדרטי של 16GB או 32B, מצלמה קדמית של 3 מגה פיקסל, מצלמה אחורית של 8 מגה פיקסל ומעבד איכותי ביותר של חברת Nvidia דגם Tegra 1K אשר הרשים ביותר במבחן הביצועים.

כאמור נראה שגוגל הולכים על מכשיר עם נתונים יותר איכותיים מאשר מכשיר הנקסוס הקודמים כאשר המכשיר צפוי להית מצויד בשתי רמקולים סטריאופונים קדמיים, עובי של 7.9 מ"מ בלבד וגב אחורי בעל עיצוב יוקרתי של אלומיניום ולכן מחירו יהיה יותר יקר יחסית לטאבלטים הקודמים בסדרת הנקסוס ומחירו צפוי לעמוד על 399$ לגרסת ה-16GB וכ-499$ לגרסת ה-32GB.

כאמור העלאת המחירים של מכשיר הנקסוס עם שיפור החומרים נראה דווקא כמהלך טוב משום שגוגל אומנם יצרו מכשירים מעולים במחירים אטרקטיבים אך כאמור תמיד קיצצו על מנת לשמור על רמת מחיר נמוכה מאוד ובנקסוס 8.9 כמעט ואין קיצוצים ולכן הטאבלט צפוי להיות מהמובילים ביותר בשוק.

Tags: , , , , , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.