כעת ב"זה להיט" מגוון רחב של כיסויים עבור הסמסונג גלקסי E5

Posted by: admin  /  Category: גלקסי E5, גלקסי E7

לאחר ההחלטה להפסיק את הייצור של המכשיר גלקסי אלפא המכשיר הראשון שהושק בקו העיצוב החדש והמפכני של סמסונג בגלל מחירו הגבוה חברת סמסונג החליטה להשיק מספר רב של מכשירים בעלי עיצוב דומה ובמחיר הרבה יותר אטקרטיבי מה שבעצם היה אמור להיות הגלקסי אלפא אך כאמור עקב מחירו הגבוה לא צלח את מבחן המכירות.

סדרת ה-A הייתה הראשונה להגיע שכללה את הגלקסי A3, גלקסי A5 וגלקסי A7 שלושה מכשירי ביניים במחירים סבירים אשר מספקים את הסחורה, סדרת ה-E של סמסונג הושקה מיד לאחר מכן על מנת להביא מכשירים בעלי עיצוב דומה לסדרה המקורית בעלי נתונים איכותיים יותר.

הגלקסי E5 והגלקסי E7 הם המכשירים שהושקו בסדרת ה-E של סמסונג והמכשירים גם משווקים בישראל ומספקים נתוני מכירות מעודדים.

הגלקסי E5 תומך בסים כפול בעל מסך 5.0 אינץ' רזולוציית HD, מעבד 1.2 Ghz סביר אך משתלם ביחס למחיר של המכשיר ומה שהוא אמור לספק, זכרון RAM של 1.5 GB, מצלמת 8 מגה פיקסל וסוללה בעלת נפח של 2,400.

הגלקסי E5 נמכר החל מ-,1,150 ש"ח וכאמור הוא נותן תמורה מאוד טובה למחיר שלו, העיצוב שלו הוא אחד הגורמים למכירות הגבוהות של המכשיר.

הגלקסי E7 הוא אחיו הגדול בעל נתונים דומים מסך של 5.5 אינץ' לעומת 5.0, 2.0GB ראם לעומת 1.5GB ראם, מצלמה של 13 מגה פיקסל לעומת 8 מגה פיקסל וסוללה מעט יותר גדולה בעלת נפח של 2,950, המכשיר נמכר החל מ-1,550 ש"ח.

את כל האביזרים עבור הגלקסי E5 והגלקסי E7 תוכלו למצוא ב"זה להיט" :

אביזרים לגלקסי E5

אביזרים לגלקסי E7

ב"זה להיט" תוכלו למצוא מגוון רחב של אביזרים, כיסויים, מגן מסך זכוכית, מטענים ועוד לגלקסי E5 ו-E7.

Tags: , , , , , , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.