מוטורולה משיקה את דגם חדש בארץ – Moto X Style

Posted by: admin  /  Category: Moto X Style, מוטורולה

חברת יורוקום היבואנית של מוטורולה ממשיכה להשיק מכשיר נוסף של חברת מוטורולה בארץ כאשר הפעם מדובר על מכשיר דגם חזק ה-Moto X Style הנקרא גם Motorola Moto X Pure.

מאז תחייתה מחדש של חברת מוטורולה עם דגמי המוטו G / מוטו G2 ומוטו G3 חברת מוטורולה הצליחה לתפוס נתח שוק קטן אז יציב ומדובר בנתוני מכירות מעודדים מאוד עבור החברה שידעה רגעי שפל קשים מאוד בשנים האחרונות בתחום הסלולר, דגמי המוטו G הציע מכשיר איכותי במכשיר של כ-1,000 – 1,200 ש"ח והיוו הצלחה רבה.

דגם המוטו X סטייל של מוטורולה הוא מכשיר דגל המציג מפרט איכותי ומעניין לראות אם המכשיר יציג בישראל הצלחה כמו סדרת המוטו G המוזלת.

Moto X Style מגיע עם מסך בגודל 5.7 אינץ ורזולוציית מסך מרשימה של QHD 1440 x 2560 פיסקלים ונותן צפיפות פיקסלים מרשימה של 520 ppi, המכשיר מצויד במעבד ה-Snapdragon 808 בעל 6 ליבות אשר שתי רצות במהירות שעון של 1.8 GHz וה-4 הנוספות במהירות של 1.44 GHz. ה-X סטייל מצויד במצלמה מאוד איכותית של 21 מגה פיקסל ותמיכה בצילום וידאו של 4K, מצלמת הסלפי הקדמי בעלת 5 מגה פיקסל ופלאש קדמי לשיפור איכות התמונה בתנאי תאורה קשים.

זכרון מובנה של 16GB/32GB/64GB ו-3GB RAM זכרון, המכשיר עמיד בנזקי מים בתקן ה-IP52, סוללה מובנית בנפח 3,000 מיליאמפר, אפשרות להרחבת זכרון עד 128GB ותמיכה בטכנולוגיית טעינה מהירה של 34% בתוך 15 דקות.

אין ספק כי מדובר במכשיר דגל איכותי המתחרה במכשירי הדגם של של סמסונג,LG וHTC הגלקסי S7, LG G5 וHTC 10 אך התמחור שלו בישראל במחיר של כ-3,200 ש"ח הוא בעייתי מאוד כי השם של חברת מוטורולה בישראל עדיין לא בסדר גודל של חברות הסלולר המצליחות בישראל ולכן יהיה קשה לו לתת פייט אמיתי במכירות למכשירי הדגל בהם הוא אמור להתחרות.

Tags: , , , , , , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.