כיסויים חדשים לאייפד 3 של חברת Skech ו-Dexim זמינים באתר "זה להיט"

Posted by: admin  /  Category: אייפד 3

במידה ואתם מחפשים כיסויים לאייפד 3 ואתם לא מצאתם את הכיסוי לאייפד החדש שלכם אתם מוזמנים להתרשם מהכיסויים החדשים לאייפד 3 / החדש שמוצאים למכירה באתר "זה להיט" :

Skech Fabric Flipper :

skech fabric flipper black

נרתיק מעולה המתאים גם לאייפד 3 וגם לאייפד 2, בעל עיצוב דקיק ביותר ויוקרתי, מאפשר לכם עבודה ב-2 זוויות שונות, מתפקד ב-Smart Cover ( פתיחה של הכיסוי תפתח את האייפד מנעילה), חלקו הפנימי עמיד ביותר בפני שריטות והנרתיק מאפשר גישה חופשית לכל כפתורי האייפד. זמין גם בצבעים כחול ואפור :

skech fabric fliiper blueskech fabric flipper grey

Skech Porter :

Skech Porter Black

נרתיק זה מתאים לאייפד 3 / 2, מעמד מתכוונן המציעה מצבי עבודה רבים לאייפד, עשוי מעור אמיתי בחלק הפנימי והחיצוני, נרתיק זה מצויד ברצועה פנימית שמעניקה אחיזה יותר נוחה  לאייפד, מתפקד כ-Smart Cover. זמין גם בצבע אדום :

Skech Porter Redskech porter red 2

Dexim Carbon Fiber Fabric Folio :

dexim carbon fiber fabric folio

נרתיק זה של חברת Dexim עשוי מחומר איכותי ביותר הנקרא קרבון, עבודת יד ברמה גבוה ביותר, כיסוי זה מגן על האייפד בצורה מושלמת מפני נפילות ושברים, נרתיק זה מגיע עם מעמד מובנה שמאפר לנו כמה זוויות של עבודה.

dexim carbon fiber fabric folio 2

 

כל הנרתיקים החדשים שאנו מציעים הם של חברות איכותיות מאוד בעלות שם כמו Skech ו-Dexim ולכן נרתיקים אלו עוצבו ותכוננו על מנת להעניק את ההגנה המירבית לאייפד שלכם על מנת למנוע שברים או סדקים בעת נפילות.

 

מוצר חדש שנוסף לאתר שלנו הוא כבל נתונים מקורי של חברת Dexim, כבל נתונים של חברת דקסים הוא מוצר מאושר אפל כלומר ברמת באיכות הגבוהה שביותר שקיימת, העברת נתונים במהירות הכי גבוהה ומתאים לכל סוגי האייפונים / אייפודים. כבל הנתונים של Dexim מגיע עם שנה של אחריות.

 

כל המוצרים זמינים לרכישה באתר "זה להיט" :

https://www.zelahit.co.il/

 

Tags: , , , , , , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.