כיסוי LifeProof לגלקסי 3

Posted by: admin  /  Category: LifeProof

כיסוי ה-LifeProof אשר יצא במהדורה רק לאייפון 4/4S עשה מהפכה בשוק האביזרים והכיסויים לסמארטפון ונמכר בכמויות ענק דבר שהוביל למחסור בכיסויי לייף פרוף לתקופה מסוימת בישראל.

היו שמועות שכיסוי ה-LifeProof יושק גם במהדורה עבור מכשיר הדגל בעבר של סמסונג הלוא הוא הגלקסי S2 אך שמועות אלו נגוזו לפני כמה חודשים שחברת LifeProof הודיעו שהמגן המדהים הזה לא יושק עבור הגלקסי 2.

כיסוי LifeProof הידוע מאפשר לבעל הכיסוי לצלול איתו מתחת למים עד לעומק של 6 מטרים ומאפשר צילום מתחת למים ללא חשש, כיסוי הלייף פרוף אינו עושה את מכשיר האייפון גדול מדי אך נותן הגנה מושלמת בתנאי קור וחום קשים, הופך את האייפון לחסין מפני לכלוך ואבק שאינם חודרים את המגן הנפלא הזה ושומר את האייפון בצורה מקסימלית בעת נפילות וזעזועים.

כעת יש שמועות מאוד חזקות שכיסוי ה-LifeProof יושק בגרסא המותאמת לגלקסי 3 של סמסונג, מכשיר הדגל של חברת סמסונג גורם לבאזז גדול בעולם ולשבירת שיאים של מכירות של מכשירים ולכן השמועות האלו נראות די ממשיות, כמובן שאם יהיו עדכונים נעדכן אותכם כאן בבלוג של "זה להיט", אנו מקווים שחברת לייף פרוף יבינו שחובה להוציא כיסוי לגלקסי 3 מדגם ה-LifeProof וכמובן שאם הכיסוי יהיה זמין למכירה הוא יהיה זמין למכירה באתר "זה להיט".

 

Tags: , , , , , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.