סמסונג משיקה מגוון רחב של אביזרים לצד הגלקסי S4

Posted by: admin  /  Category: גלקסי 4

חברת סמסונג השיקה את הגלקסי S4 באירוע גדול ולצד השקת הגלקסי 4 הציגה סמסונג אביזרים רבים ייעודים עבור הסמארטפון החדש והנוצץ.

בקר משחק ייעודי :

בגלל גודל המסך הגדול יחסית של-5 אינץ' הגלקסי 4 מסוגל לתפקד כקונסולת משחקים ניידת לכל דבר, בצירוף עם בקר המשחקים החדש ניתן להנות מחווית משחקים הטובה ביותר שקיבלנו עד עכשיו מסארטפונים, הג'ויסטיק מתחבר מכשיר באמצעות בלוטוס ומופעל על ידי סוללות.

 

 

מטען אלחוטי :

לאחרונה טרנד המטענים האלחוטיים רק הולך ומתפתח עם כאשר LG ונוקיה דאגו להשיק מטענים אלחוטיים לצד הנקסוס 4 והלומיה 920, כעת גם סמסונג משיקים מטען אלחוטי עבור הגלקסי 4.

אביזרי בריאות נלווים לגלקסי 4 :

לאחר שהסמארטפון גרם למכשירי ה-MP3 הייעודים להיעלם מהעולם כי פשוט אין צורך בהם כאשר כל השירים האהובים עלינו מאוחסנים על גבי הסמארטפון כעת סמסמונג נותנת לנו את האפשרות לשלב את הגלקסי S4 צעד נוסף ומשמעותי יותר בביצוע הפעילות הספורטיבית.

אפליקציית S Health המובנית המכשיר תמדוד עבורכם קלוריות בעת פעילות ספורטיבית, תעקוב אחרי הרגלי האכילה שלכם ותציע עבורכם תרגילי כושר בהתאם.

אביזר נוסף בעת ביצוע הספורט הוא ה-S Scale משקל גדול אשר שוקל אותנו ומעביר נתונים לסמארטפון, אביזר חדש ונוסף הוא ה-S Band שזה צמיד המתחבר לגלקסי 4 באופן אלחוטי, ככה ניתן לעקוב בדיוק יתר אחר כמות הקלוריות שרפנו בעת הפעילות הספורטיבית.

Flip Cover לגלקסי 4 :

חברת סמסונג כבר משיקים את נרתיק ה-Flip Cover המקורי שלהם בדורות האחרונים של סדרת הגלקסי 3, גלקסי נוט 1 וגלקסי נוט 2, הנרתיק הפופולרי נמכר בקצב מרשים בגלל שהוא מחליף את הגב האחורי של המכשיר ובכך יוצר נרתיק איכותי אשר מגדיל את המכשיר בצורה מינימלית, מגן עליו בצורה איכותית ומאפשר דיבור נוח בטלפון בעת השימוש בנרתיק, בנוסף סמסמונג הציגו גרסא חדשה ל-Flip Cover שנקראת S View Cover שזהו נרתיק זה ל-Flip Cover אך נרתיק זה מאפשר לראות מה השעה והתאריך מבלי לפתוח את הנרתיק, ה-Flip Cover צפוי להיות מהאביזרים החמים ביותר עבור הגלקסי S4.

אוזניות מקורית חדשות לגלקסי 4 :

סמסונג מציגים פעם נוספת אוזניות חדשות ואיכותית ביותר עבור הגלקסי S4, האוזניות בתצורת In Ear המוכרת לנו מהדורות הקודמים של האוזניות המצורפות לסדרות הגלקסי, בנוסף האוזניה מגיעה עם רמקול לביצוע שיחות.

לעדכונים נוספים עבור הגלקסי S4 ואביזרים חדשים עבור הגלקסי S4 בקרו אותנו בבלוג "זה להיט"

Tags: , , , , , , , , ,

3 Responses to “סמסונג משיקה מגוון רחב של אביזרים לצד הגלקסי S4”

 1. http://www.dear-time.com/shop-nba-miami-heat-samsung-galaxy-note-ii-case-online/ Says:

  http://www.dear-time.com/shop-nba-miami-heat-samsung-galaxy-note-ii-case-online/

  I really like your writing style, excellent information, thanks for putting up : D….

 2. http://www.aliexpress.com/store/product/World-Cup-Teams-Spain-Soccer-Samsung-Galaxy-S3-Cases-i9300-Thinshield-Snap-On-in-Black/738280_1935265839.html Says:

  http://www.aliexpress.com/store/product/World-Cup-Teams-Spain-Soccer-Samsung-Galaxy-S3-Cases-i9300-Thinshield-Snap-On-in-Black/738280_1935265839.html

  Enjoyed examining this, very good stuff, regards . "Love begets love, love knows no rules, this is the same for all." by Virgil….

 3. iphone 4s 4 cases chicago cubs red Says:

  iphone 4s 4 cases chicago cubs red…

  You have observed very interesting points ! ps decent site. "Do not quench your inspiration and your inmagination do not become the slave of your model." by Vincent Van Gogh….

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.