גלקסי S4 מופץ כעת רשמית בישראל

Posted by: admin  /  Category: גלקסי 4

החל מ-06.05.13 הגלקסי S4 מושק רשמית בישראל על ידי סאני היבואנית הרשמית של חברת סמסונג בישראל, כמובן הגלקסי S4 הוא מכשיר הדגל החדש של חברת סמסונג אשר אמור להיות אחד מהסמארטפונים החזקים ביותר בעולם וצפוי להיות אחד הסמארטפונים הנמכרים ביותר בעולם.

חברת סאני תפיץ את המכשיר הגלקסי 4 באופן עצמאי, דרך חברות הסלולר (אורנג', פלאפון, הוט מובייל וסלקום) וכמובן דרך חנויות פרטיות.

המכשיר החדש מבית סמסונג אשר מגיע עם מצלמה בעלת 13 מגה פיקסל, מעבד 8 ליבות חדשני ומסך איכותי ביותר בגודל 5 אינץ' המספק 441 פיקסלים לאינץ' בטכנולוגיית Full HD Super AMOLED.

הגלקסי S4 מציע מגוון חדש של פיצ'רים חדשים הייחודים עבור הגלקסי S4 ומציגים חדשנות טכנולוגית.

המחירים של מכשיר הדגל החדש של סמסונג הם יחסית נמוכים בעת השקה של מכשיר הדגל המדובר ביותר בעולם נכון להיום, חברת סאני מוכרת אותו במחיר של 3,599 ש"ח, גם אורנג', סלקום והוט מובייל מוכרים את מכשיר הגלקסי s4 במחיר זהה של 3,599 ש"ח, פלאפון מוכרים את המכשיר במחיר כמעט זהה של 3,583 ש"ח.

חברת 'בסט מובייל' מוכרים את מכשיר הגלקסי s4 במחיר זול משמעותית של 3,275 ש"ח, רשת 'הום סלולר' מוכרים את הגלקסי s4 במחיר הרשמי של 3,599 ש"ח כולל אחריות יצרן רשמית של שנתיים או במחיר של 3,249 ש"ח עם אחריות לא רשמית של 'הום סלולר' לשנה, רשת 'באג' מוכרת את המכשיר המחיר של 3,599 ש"ח אך לקוחות של חדשים של חברת גולן טלקום אשר יצטרפו לחברה בעת מעמד רכישת המכשיר יקבלו הנחה של 357 בצורת זיכוי מלא מתשלום עבור ארבעת החודשים הראשונים בחברה.

באתר 'זה להיט' תוכלו למצוא את כל האביזרים האיכותיים ביותר עבור מכשיר הגלקסי S4 :

מגני מסך לגלקסי 4, מטענים לגלקסי 4, תושבת לרכב לגלקסי 4, דיבורית לגלקסי 4, נרתיקים לגלקסי 4, אוזניות לגלקסי 4, בטריות לגלקסי 4 וכמובן את כל הכיסויים האיכותיים ביותר לגלקסי 4, מבין הכיסויים לגלקסי תוכלו למצוא את הכיסויים של החברות המובילות ביותר כמו :

Case Mate, Otterbox, Ballistic, Speck, Incipio, Griffin, Skech, Momax, Melkco וכו'

לרכישת כל האביזרים האיכותיים ביותר בקרו באתר 'זה להיט' ותוכלו להנות מהאביזרים האיכותיים ביותר לגלקסי 4 בזמינות מיידית

גלקסי 4 בישראל

גלקסי 4 בישראל

 

 

Tags: , , , , , , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.